niedziela, 24 października 2010

tęsknię

żyję pięknie
ale tęsknię
za zielenią Twoich oczu
za zapachem
za dotykiem
za Tobą

piątek, 22 października 2010

co u Ciebie?

co u Ciebie chciałam zapytać, ale nie ma Ciebie ze mną,
jestem ja
więc siebie pytam
patrząc w lustro
co u Ciebie?
my love

piątek, 1 października 2010

gwiazdy

odkąd Ciebie nie ma
nikt nia patrzy na mnie mając gwiazdy w oczach
odkąd Ciebie nie ma
nie patrzę na nikogo
w ten sposób
odkąd Ciebie nie ma
nie czuję 


środa, 29 września 2010

sieć

jesteśmy ze sobą powiązani
niewidzialną siecią
i każde zdarzenie ma wpływ na innych
w takim razie co robię?

wtorek, 28 września 2010

żar

żar we mnie wygasł
jestem spokojna
i smutna
pusta

poniedziałek, 27 września 2010

ja

to co wewnątrz
jest na zewnątrz
nie ma mnie

niedziela, 26 września 2010

Ty

dla mnie umarłeś
miłość pozostała

piątek, 24 września 2010

sex

byłam przekonana, że sex jest najważniejszy,
że sex=miłość
kurwa, ja pierdolę
byłam ślepa

życie

czy wiesz jak to jest żyć bez iluzji?
jakiej oczekujesz odpowiedzi?
przekreślić mam całe swoje dotychczasowe życie,
uznać, że było nieprawdą?
czym zatem było?

25.09.2012r.
snem

czwartek, 23 września 2010

kto? / who?

kocham / I love
kogo kocham? / who do I love?
jeśli to nie Ty, to kto? / if it's not you, than who?
złudzenie / illusion

obiecałam, że

nie bedę pisała
nie będę dzwoniła
mimo, że tęsknię
mogę już oddychać
łzy płyną
po twarzy z kamienia

śmierć

czekasz na mnie?
czułym jestem kochankiem

spinning

lubię, jak krew krąży szybciej
jak serce miarowo uderza
lubię pot spływajacy po ciele
miarowy rytm
głośną muzę
z zamknietymi oczami wbijam się w światło, zostawiając za sobą czerń
45 minut czystego szczęścia
chyba, że to race day

wtorek, 21 września 2010

z boku

patrząc z boku
niezwyke interesujacym i bujnym
wydaje się twój świat
barwny, wielowymiarowy
wielowątkowy
pełen emocji
wydaje sie jest najbardziej odpowiednim słowem
tym bardziej, że swiat ten minął (mam nadzieję)

sprzątanie świata

- ile masz lat duszo
- 800
- ciężko ci
- ciężko
- wiesz po co tu jesteś?
- wiem
- po co?
- żeby sprzatać

gdy nagle okazuje się, że uczucia są emocjami, że lepiej byłoby z umysłu niż z emocji, a świat, w którym żyję to fikcja, że zapełniam rzeczywistość, bo boję sie pustki, że gram w gry domowe i wojenne, świat, w którym żyłam przestał istnieć, a ja przecież boję się zmian, jednak nie ma odwrotu, bo lekcja powtarza się zbyt długo i jestem zmęczona, więc może czas