Obudziłam sie w nocy, z twoim imieniem na ustach, nie mogłam już zasnąć. Jeny, nie mogę ogladać filmów z Tomem Cruizem, budzi we mnie wspomnienia. Mikael Blomkvist (tak ciebie nazywam) ożywa i moje rzeczy pachną znów twoimi perfumami, wtedy gdy wyciągałam je z paczki. Wtedy mam ochotę wstać, wsiąść w samochód, samolot... Czasem chcę porzucić dotychczasowe życie i szukać ciebie. Ech... A tu w rzeczywistości mąż śpi obok, dzieci, chociaż już nie plączą się przy nogach, ale zawsze, gdzieś ta chęć tkwi we mnie!
Wstałam i zaczęłam gotować zupę, bo po co leżec tak bez sensu? Chociaż uwielbiam tak leżeć, nad ranem w ciszy i słuchać szczeknia Guzi.
Serce mi wali mocno, spać nie mogę, pieprzyć wspomnienia, bedę tylko obserwować, jak przesuwają się, jak chmurki na niebie, nie bedę się na nich wieszać. Gdzie jesteś? Kim jesteś? Lepiej nie wiedzieć. Nie chcęznów umierać. Tak mnie kurewsko bolało.
Zupa za to wyszła pyszna!
poniedziałek, 29 września 2014
środa, 20 sierpnia 2014
poniedziałek, 21 lipca 2014
głęboko
głęboko
w otchłani się zanurzam, nużam się, ociekam, oblepiona jestem, szczelnie zawinęta, zakryta, schowana, ukryta, w sieci
czekam, czekam, czekam...
a rycerz śpi
i ma mnie w dupie
głęboko
w otchłani się zanurzam, nużam się, ociekam, oblepiona jestem, szczelnie zawinęta, zakryta, schowana, ukryta, w sieci
czekam, czekam, czekam...
a rycerz śpi
i ma mnie w dupie
głęboko
pamiętam
widzę twoje ręce, silne
pamiętam twoje ciało, mocne
twarz
oczy o nieprzeniknionym spojrzeniu
zęby, które wgryzły się we mnie
język giętki,
smak śliny, słodki
pamiętam twoje ciało, mocne
twarz
oczy o nieprzeniknionym spojrzeniu
zęby, które wgryzły się we mnie
język giętki,
smak śliny, słodki
środa, 16 lipca 2014
już wiem
Już wiem, co Tenzin miał na myśli mówiąc, że główny mój problem to wielkie serce i wrażliwa natura,
Gdy zapytałam jak można zmienić swoją naturę, usłyszałam, że Tybetańczycy mają łatwiej, mają Dalajlamę, który jest ich przewodnikiem i udziela im praktycznych wskazówek, ludzie zachodu mają trudniej przewodnika takiego nie mają.
Odradzamy się wielokrotnie, żeby zmienić swoją naturę, żeby się zmienić, jednak tego nie robimy. Jak się zmienić?
Jak mam to zrobić?
Gdy zapytałam jak można zmienić swoją naturę, usłyszałam, że Tybetańczycy mają łatwiej, mają Dalajlamę, który jest ich przewodnikiem i udziela im praktycznych wskazówek, ludzie zachodu mają trudniej przewodnika takiego nie mają.
Odradzamy się wielokrotnie, żeby zmienić swoją naturę, żeby się zmienić, jednak tego nie robimy. Jak się zmienić?
Jak mam to zrobić?
środa, 2 lipca 2014
jeziorko
jest takie miejsce
Ukochane jezioro. Miejsce codziennych wycieczek. Tam niebo łączy się z wodą poprzez pas zieleni, gdzie dzięcioł czarny, gdzie spalone wciąż żyjące drzewo, gdzie cisza i spokój mnie przenika. Chcę tam być, tam wracać i żeby to trwało. Wieczność uwięziona w chwilach.
![]() |
| ukochane jeziorko 30.06.2014 |
![]() |
| z wawrzynem 30.06.2014 |
![]() |
| z wawrzynem 30.06.2014 |
piątek, 27 czerwca 2014
daleko od domu
kiedy jestem daleko od natury
czuję ból i tęsknotę
upływające stracone chwile kiedy mnie nie ma
bo jestem w oderwaniu
w mieście połączenie ucieka (nie czuję go)
skupiona jestem na rzeczach, sprawach, pełna zajęć,
mam wtedy jedno pragnienie - przywrócić połączenie ;)
dzień niepołączony - dzień stracony
sobie jestem obca i daleka
złość i frustracja narasta
czuję ból i tęsknotę
upływające stracone chwile kiedy mnie nie ma
bo jestem w oderwaniu
w mieście połączenie ucieka (nie czuję go)
skupiona jestem na rzeczach, sprawach, pełna zajęć,
mam wtedy jedno pragnienie - przywrócić połączenie ;)
dzień niepołączony - dzień stracony
sobie jestem obca i daleka
złość i frustracja narasta
środa, 14 maja 2014
co to jest?
w zgodzie z duszą
blisko natury
prawdziwe
potrzebne
realne
z pięknem związane
działanie
spokój
rozwijające
pomocne
pozwalajace żyć
teraz
coś dla mnie
co porwie mnie i poprowadzi
i będzie tym właśnie
w końcu
i początkiem innego
blisko natury
prawdziwe
potrzebne
realne
z pięknem związane
działanie
spokój
rozwijające
pomocne
pozwalajace żyć
teraz
coś dla mnie
co porwie mnie i poprowadzi
i będzie tym właśnie
w końcu
i początkiem innego
iluzja
widzę powierzchnię,
iluzję, która zakrywa rzeczywistość
jest jak maska
zobaczyć ją najpierw musisz
twarzą się wydaje a nie jest
iluzję, która zakrywa rzeczywistość
jest jak maska
zobaczyć ją najpierw musisz
twarzą się wydaje a nie jest
piątek, 9 maja 2014
wojownik
jestem ogniem zanurzonym w ciemności
z niej się wyłaniam jak z ciszy i płonę
dźwięk ruchu przecina powietrze
wibruje we mnie
jestem wojownikiem
z wewnątrz na zewnątrz na spotkanie zmierzam
jestem ogniem zanurzonym w ciemności
z niej się wyłaniam jak z ciszy i płonę
z niej się wyłaniam jak z ciszy i płonę
dźwięk ruchu przecina powietrze
wibruje we mnie
jestem wojownikiem
z wewnątrz na zewnątrz na spotkanie zmierzam
jestem ogniem zanurzonym w ciemności
z niej się wyłaniam jak z ciszy i płonę
Subskrybuj:
Posty (Atom)





